Series
Ratings
20
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 4.0
They Kiss AgainRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 2.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 2.5
It Started With a KissRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
My GirlRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Missing YouRated ★ 2.5
Fabulous BoysRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 2.5