Titles you rated
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.0
Listen to My HeartRated ★ 3.0
East of EdenRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 3.0- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 3.0