Titles you rated
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 4.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.5
History of a SalarymanRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
GhostRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
IRIS 2Rated ★ 1.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0