Movies
Ratings
114
The Lion KingRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
Rules of DatingRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 4.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.5
Moulin Rouge!Rated ★ 4.5
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 4.5
The ReaderRated ★ 4.5
TangledRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
MulanRated ★ 5.0
Our SunhiRated ★ 2.5
GattacaRated ★ 4.5
Paradise MurderedRated ★ 2.0