Series
Ratings
13
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0