Titles you rated
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 3.0
Ranma1/2Rated ★ 4.0
LTNSRated ★ 4.0
Black JackRated ★ 2.5
SomebodyRated ★ 4.0
Tokyo SwindlersRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 4.0- Legal High SP 2Rated ★ 3.5
- おせんRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 4.5- The KingdomRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5