Series
Ratings
15- Toy SoldiersRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Asobi AsobaseRated ★ 4.0
The Morose MononokeanRated ★ 4.5
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 4.5
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 4.5
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
ClannadRated ★ 3.5
Land of the LustrousRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 1.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0