Movies
Ratings
109
ShopliftersRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
MaggieRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.5
To Rome with LoveRated ★ 3.5
Hello, SchoolgirlRated ★ 2.5
The Iron LadyRated ★ 3.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 3.5
One DayRated ★ 2.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 2.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5