Movies
Ratings
151
The Equalizer 2Rated ★ 2.5
The EqualizerRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
The WitnessRated ★ 3.5
577 ProjectRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 2.5
Seven DaysRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.5
ObsessedRated ★ 2.0
The Divine MoveRated ★ 3.0