Series
Ratings
46
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
Warm and CozyRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Tamra IslandRated ★ 2.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 4.0
I Remember YouRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 4Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.5