Titles you rated
GoblinRated ★ 5.0
Empress MyeongseongRated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 3.0
Five FingersRated ★ 4.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 4.0
Lovers in PragueRated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
Good-bye, Mr. BlackRated ★ 3.0
Glamorous TemptationRated ★ 3.5- Mischievous Kiss Special EditionRated ★ 5.0
- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
Myung Wol the SpyRated ★ 3.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0