Movies
Ratings
91
The MatrixRated ★ 5.0
Tabloid TruthRated ★ 2.0
ConstantineRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 1.0
TransformersRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 5.0