Movies
Ratings
1549
Good NewsRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.0
Kiwi!Rated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
Kids ReturnRated ★ 4.5
Nobody KnowsRated ★ 5.0
AftersunRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
Citizen KaneRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Shazam!Rated ★ 1.5
The BrutalistRated ★ 3.5
My Dear EnemyRated ★ 2.5