Series
Ratings
208- Ben 10: Ultimate AlienRated ★ 3.0
Go! AnpanmanRated ★ 3.0- Ben 10Rated ★ 4.0
- Reckless ChallengeRated ★ 4.0
순간포착 세상에 이런 일이Rated ★ 3.5- Magic Warriors Mir & GaonRated ★ 3.5
- 올림포스 가디언Rated ★ 3.0
- Bobobo-bo Bo-boboRated ★ 3.0
Comedy Big LeagueRated ★ 3.0
TorikoRated ★ 2.5
Dragon BallRated ★ 3.5
Unpretty Rapstar 1Rated ★ 2.5
Zatch Bell!Rated ★ 3.0
Real MenRated ★ 2.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
- Go! Go! Itsutsugo LandRated ★ 3.0
- 유희왕 1기Rated ★ 2.5
The Law of UekiRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 3.5