Titles you rated
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 1.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5