Movies
Ratings
58
The IncrediblesRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 3.0
CasperRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0- Romeo and JulietRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Our PresidentRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 1.5
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
Dancing QueenRated ★ 0.5
8 MileRated ★ 5.0