Titles you rated
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
The PurgeRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
The Godfather Trilogy: 1901-1980Rated ★ 4.5
HeatRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5