Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Room Next DoorRated ★ 3.5
SaltburnRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 2.0
The Third MurderRated ★ 4.5
Kill BoksoonRated ★ 1.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0