Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 2.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
The Sandman Season 1Rated ★ 3.5
Tengoku DaimakyoRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 3.5
Wok of LoveRated ★ 1.5
Inuyashiki: Last HeroRated ★ 3.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 2.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 2.5
Familiar WifeRated ★ 3.0
Kill la KillRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0- The Future DiaryRated ★ 5.0