Series
Ratings
30
Delicious GuysRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 4.5
School BabysittersRated ★ 5.0- 원피스 5기Rated ★ 5.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
One PieceRated ★ 4.5- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Dragon Ball GTRated ★ 0.5
Dragon Ball Z Kai: Majin Buu SagaRated ★ 1.5- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 1.0