Titles you rated
I Feel PrettyRated ★ 3.5
Grave of the FirefliesRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0- Take Me to the MoonRated ★ 1.5
PenelopeRated ★ 3.0
Dear GrandmaRated ★ 2.5
SpeedRated ★ 3.0
A Lot Like LoveRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Like a VirginRated ★ 2.5
CocoRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0