Series
Ratings
52
Glass SlippersRated ★ 2.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Cain and AbelRated ★ 2.5
My Secret TerriusRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.0
Shadowhunters: The Mortal Instruments Season 2Rated ★ 3.0
Shadowhunters: The Mortal Instruments Season 1Rated ★ 2.5
Squad 38Rated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.5
Likeable or NotRated ★ 3.0- Super RookieRated ★ 3.0
Summer ScentRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5