Series
Ratings
19- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 3.0- Black ButlerRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
The L WordRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5
ERASEDRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.0- WORKING'!!Rated ★ 2.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0