Titles you rated
ChernobylRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 3.5
CSI: NYRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0
NCISRated ★ 4.0
GrimmRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.5
CSI: NYRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 3.5
White CollarRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.5