Titles you rated
Orange MarmaladeRated ★ 3.0
24Rated ★ 5.0
24Rated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
24Rated ★ 5.0
24Rated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 3.0
24Rated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 5.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 5.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.5- MacGyverRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
You Are All SurroundedRated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0