Titles you rated
LUCK KEYRated ★ 3.0
WickedRated ★ 2.5
CollectorsRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 1.0
Red, White & Royal BlueRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 1.0
SmugglersRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.5
Kill BoksoonRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 2.0