Titles you rated
 AlwaysRated ★ 2.5 AlwaysRated ★ 2.5
 Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0 Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
 SwiriRated ★ 4.0 SwiriRated ★ 4.0
 Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.0 Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.0
 A Hard DayRated ★ 3.5 A Hard DayRated ★ 3.5
 TitanicRated ★ 3.0 TitanicRated ★ 3.0
 The Grand HeistRated ★ 3.0 The Grand HeistRated ★ 3.0
 ConstantineRated ★ 3.0 ConstantineRated ★ 3.0
 The UnjustRated ★ 3.0 The UnjustRated ★ 3.0
 Now You See MeRated ★ 2.0 Now You See MeRated ★ 2.0
 The RevenantRated ★ 2.0 The RevenantRated ★ 2.0
 Old PartnerRated ★ 2.0 Old PartnerRated ★ 2.0
 La La LandRated ★ 5.0 La La LandRated ★ 5.0
 MadagascarRated ★ 2.0 MadagascarRated ★ 2.0
 EquilibriumRated ★ 3.0 EquilibriumRated ★ 3.0
- Proof of InnocenceRated ★ 2.5
 DefianceRated ★ 3.0 DefianceRated ★ 3.0
 The Way HomeRated ★ 3.0 The Way HomeRated ★ 3.0
 The GodfatherRated ★ 4.0 The GodfatherRated ★ 4.0
 MarathonRated ★ 2.5 MarathonRated ★ 2.5