Movies
Ratings
519
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.0
Despicable Me 4Rated ★ 4.0
The Taste of ThingsRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
The Legend of 1900Rated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The MarvelsRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
The TranslatorsRated ★ 3.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5
Happy Death DayRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 4.0