Titles you rated
MementoRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 2.0
HarmonyRated ★ 1.0
HerRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 2.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 4.5
BlindnessRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 4.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 5.0
One DayRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0