Titles you rated
- Inazuma Eleven Season 3Rated ★ 5.0
Inazuma Eleven Season 2Rated ★ 5.0
Inazuma Eleven Season 1Rated ★ 5.0
Prison SchoolRated ★ 3.5- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 3.5
Dragon Ball ZRated ★ 5.0- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.5
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 4.0
- 원피스 5기Rated ★ 4.5
- 원피스 4기Rated ★ 4.0
- 유희왕 1기Rated ★ 4.0
- みんな!エスパーだよ!番外編 〜エスパー、都へ行く〜Rated ★ 2.0
Smile AgainRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
NARUTORated ★ 4.0- Bobobo-bo Bo-boboRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0