Titles you rated
The Sixth SenseRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0
Mirror MirrorRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Patema InvertedRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 1.5
SecretRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
ThorRated ★ 5.0