Titles you rated
Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Older SisterRated ★ 5.0
Older SisterRated ★ 5.0- Operation Love SpecialsRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 3.0- My Boss, My HeroRated ★ 3.5
1% of AnythingRated ★ 4.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 4.5
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 2.5
Operation LoveRated ★ 5.0
You're My PetRated ★ 3.0
Producing NobutaRated ★ 5.0- Dragon ZakuraRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Battle Athletes VictoryRated ★ 4.5- Tokyo JulietRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 3.5
Mr. BogusRated ★ 5.0