Titles you rated
Missing NineRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Bel AmiRated ★ 1.5- You Are My DestinyRated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.5
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 1.5
Queen of AmbitionRated ★ 3.5
Ohlala CoupleRated ★ 2.5
Pots of GoldRated ★ 3.5
Smile AgainRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 2.0
My GirlRated ★ 3.0
Missing YouRated ★ 3.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.0
WantedRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 3.0