Series
Ratings
64
Friend, Our LegendRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 1.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 5.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Prison SchoolRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 5.0
Bring It On, GhostRated ★ 5.0
Plus Nine BoysRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 2.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 5.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
SignRated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0