Titles you rated
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 4.0