Movies
Ratings
30
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 1.0
InceptionRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 2.0