Titles you rated
ChappieRated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
San AndreasRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0