Titles you rated
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0