Titles you rated
My Annoying BrotherRated ★ 2.0
The JudgeRated ★ 3.0
The Lincoln LawyerRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Jersey GirlRated ★ 3.0
Meet the In-LawsRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 4.0
Little ManRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
The Sheriff In TownRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0