Series
Ratings
55
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
New AmsterdamRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 5.0- M&MRated ★ 1.5
Secret Crushes Season 2Rated ★ 3.0
Last ResortRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
The PacificRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
The King Dae JoyoungRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0