Movies
Ratings
366
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Better ManRated ★ 3.5
The AmateurRated ★ 2.0
ChefRated ★ 4.0
The CorpseRated ★ 0.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
The Monk and the GunRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.5
The HoldoversRated ★ 4.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 2.5
SawRated ★ 4.0
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 5.0
WickedRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0