Movies
Ratings
113
The ClassicRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
CometRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 2.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 2.5
Confession of MurderRated ★ 2.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
FilthRated ★ 2.5
The Disappearance of Eleanor Rigby: ThemRated ★ 3.5
Becoming JaneRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 3.0
RoomRated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.0
Maggie's PlanRated ★ 3.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.5
Suite FrançaiseRated ★ 2.5