Series
Ratings
55
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 4.0
My Father is StrangeRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 2.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 2.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 1.5
EntourageRated ★ 4.5
Capital ScandalRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 1.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0