Series
Ratings
56
The Trust: A Game of GreedRated ★ 4.5
Love Island Australia Season 3Rated ★ 3.0
Partner TrackRated ★ 3.5
Never Have I EverRated ★ 4.0
The Zone: Survival Mission Season 1Rated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 3.5
High School Mystery ClubRated ★ 4.5
Never Have I EverRated ★ 3.5
Never Have I EverRated ★ 4.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 5.0