Movies
Ratings
26
Memories of MurderRated ★ 2.5
FamilyhoodRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
Children of MenRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
WarcraftRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Nureyev & Friends: A Gala TributeRated ★ 2.0
2012Rated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.0
If OnlyRated ★ 2.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.0