Series
Ratings
177
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
The Midnight GospelRated ★ 4.5
Fate/Grand Order Absolute Demonic Front: BabyloniaRated ★ 3.0- Three KingdomsRated ★ 5.0
Akame ga Kill!Rated ★ 3.5- Mobile Suit Gundam UC RE:0096Rated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 4.0- Ace of Diamond: Second SeasonRated ★ 5.0
Ace of Diamond Act IIRated ★ 5.0
Fate/stay nightRated ★ 2.5
ChobitsRated ★ 3.0- Mobile Suit Gundam OO Season 2Rated ★ 4.5
You and MeRated ★ 5.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 3.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.5
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 5.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 5.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 4.0