Titles you rated
The Invisible GuestRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 5.0
LooperRated ★ 4.0
The NegotiationRated ★ 3.0
MetamorphosisRated ★ 3.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.5
The StrangersRated ★ 2.5
PrometheusRated ★ 3.0
Man of MenRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.5
V.I.P.Rated ★ 3.5
Self/lessRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
CloverfieldRated ★ 2.5
VenomRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.0