Series
Ratings
40- The iDOLM@STERRated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- GintamaRated ★ 4.0
Ensemble Stars!Rated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0- Tears of the AntarcticRated ★ 4.0
Movie RoomRated ★ 4.0- Inside My MindRated ★ 3.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
New AmsterdamRated ★ 3.5
Cat's PleasesRated ★ 3.5
Miraculous: Tales of Ladybug & Cat NoirRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Animal BabiesRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0