Titles you rated
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Extraordinary YouRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.5
Noonas Over FlowersRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Movie RoomRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 1.5
Because This Is My First LifeRated ★ 2.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.5
While You Were SleepingRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
City HunterRated ★ 3.0