Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Law SchoolRated ★ 3.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 2.5
The PacificRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Through the DarknessRated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
The Kidnapping DayRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 3.5
- Unknown SeoulRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 2.5
The Sandman Season 1Rated ★ 2.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 2.5
Diary of a ProsecutorRated ★ 3.0